Sandelyje esančius baldus pristatome per 1-2 savaites. Baldus, kurių neturime sandelyje, pristatome per 4-8 savaites, o specialiems užsakymams terminas gali būti dar ilgesnis. Kaune ir Lietuvoje (išskyrus Neringos rajoną) pristatymas nemokamas, kai pirkinio suma viršija 500 €. Kai pirkinio suma iki 500 € - pristatymo kaina 20 €.
Kauno mieste baldus pristatome įmonės transportu. Į kitus Lietuvos miestus baldus pristato krovinių pervežimo įmonės. Dauguma didelių gabaritų baldų yra supakuoti į gana dideles ir sunkias pakuotes ir jei reikalinga užnešimo paslauga prašome nurodyti pastabose kurjeriui. Užnešimo kaina suderinama atskiru susitarimu.
* Jei kliento kontaktinėje informacijoje pateikti neegzistuojantys ar klaidingi telefonų numeriai, adresai ir kt. duomenys - užsakymas nevykdomas.
Dėmesio! Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės. Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę) yra priimamos. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).